Studentet.info
DIEllZA BUNJAKU - KOSOVA NEW FACE 2000


01-04-2009 19:42
Manifestimi i "Miss Kosova New Face 2000" ne Prishtine.Vendi i pare: Diellza Bunjaku, Vendi i dyte: Liberta Spahiu, Vendi i trete: Teuta Krasniqi.

Kamera dhe Montazha: Besfort Hasanaj
© BESFORT VIDEO M1-Mitrovice/Frankfurt

Marrin pjese bukuroshet:
Njomza Berisha, Vjollca Bekteshi, Diellza Bunjaku, Liridona Gashi, Zana Suka, Teuta Krasniqi, Teuta Kadiu, Albana Morina, Arta Selimi, Blerta Ibraj, Saranda Krasniqi, Fetije Podrimqaku, Yllka Gashi, Liberta Spahiu, Njomza Hoxha, Fatmire Buzuku, Arieta Ramadani. Moderatore: Hivzi Krasniqi dhe Aferdita anizatore:Margarita Kadriu
Mbajtur ne Hotel Grand 2000
Komente
 
 
Na ndiqni në Twitter    Na ndiqni në Facebook

© 2004-2020 Studentet.info™ | Kopjimi është i lejuar nëse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio