Studentet.info
MISS KOSOVARJA 1996 - Diellza Kolgeci 1


20-04-2008 00:42
Pjesa II "Miss Kosova 1996" ne te cilen u zgjodh per Miss Diellza Kolgeci. Ket manifestim te njohur si "Miss Kosovarja", e moderuan Anisa Ismajli dhe Hivzi Krasniqi. Ne ket manifestim konkuruan: Arbresha Arifi, Blerta Syla, Leonora Balaj, Vjosa Shehu, Mimoza Mazrekaj, Ajete Gashi, Natyra Kosumu, Anita Pepshi, Zeta Gjimolli, Shukrije Matoshi, Vala Peshku, Valbona Rrahmani, Vera Bytyqi, Mimoza Shkodra, Leonora Yberdemaj, Diellza Kolgeci, Mimoza Kryeziu, Ardiana Shala, Albana Goranci, Merita Ademi, Shpresa Gerguri, Vjosa Seliqi, Blerta Tahiri, Vyrtyte Jashari, Leonora Dimnica, Drite Rafuna, Valbona Jashari, dhe Venranda Xhelili.
E rimontuar nga: © BESFORT VIDEO M1
Komente
 
 
Na ndiqni në Twitter    Na ndiqni në Facebook

© 2004-2019 Studentet.info™ | Kopjimi është i lejuar nëse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio